UKKNJF
Français

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego

Rekrutacja UKKNJF

Zostań studentem UKKNJF - sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Tablica UKKNJF

Aktualne informacje o zmianach w planie zajęć oraz terminach i wynikach egzaminów.

Nauczyciele akademiccy

Poznaj naszą kadrę dydaktyczną lub pobierz materiały do zajęć.

Start » UKKNJF » Studia » Praca dyplomowa » Archiwizacja pracy dyplomowej

Archiwizacja pracy dyplomowej

2009-11-09

Procedura archiwizacji pracy dyplomowej

Gdy tekst pracy licencjackiej zostanie zaakceptowany przez promotora a wszystkie wymagane egzemplarze zostaną złożone w sekretariacie, trzeba jeszcze wykonać elektroniczną archiwizację pracy na stronie apd.uw.edu.pl
Identyfikatorem jest numer PESEL a hasło jest identyczne z hasłem USOS (w wypadku braku hasła należy zgłosić się do sekretariatu).
Po zalogowaniu na stronie należy uzupełnić wszystkie wymagane informacje dotyczące licencjatu (słowa kluczowe, streszczenie po polsku, tytuł po angielsku itd.) i przesłać plik zawierający całą pracę. Należy w tym celu stworzyć plik w formacie PDF (uwaga, format DOC nie jest obsługiwany), którego wielkość nie może przekraczać 25 megabajtów. Po zakończeniu wprowadzania student powinien wybrać opcję „Wysłano wszystkie pliki" i zatwierdzić zmiany.

Nazwa pliku

Informujemy, że praca licencjacka zapisana w formacie PDF dla kierunku "Nauczanie języków obcych" ze specjalnością dodatkową powinna mieć następujący kod: 4102-LIC-NJO-FA (lub FN lub FHiS0) - nr PESEL STUDENTA.pdf.

Dla kończącego kierunku Filologia, nauczanie języka francuskiego, pozostaje kod:

4102-LIC-FL-NF-nr PESEL STUDENTA.pdf.

Procedura archiwizacji jest zakończona, gdy wszystkie wprowadzone informacje przez studenta zostaną zaakceptowane przez promotora, który w tym celu musi dokonać potwierdzenia na stronie apd.uw.edu.pl