UKKNJF
Français

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego

Rekrutacja UKKNJF

Zostań studentem UKKNJF - sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Tablica UKKNJF

Aktualne informacje o zmianach w planie zajęć oraz terminach i wynikach egzaminów.

Nauczyciele akademiccy

Poznaj naszą kadrę dydaktyczną lub pobierz materiały do zajęć.

Start » UKKNJF » Kolegium » Władze » Władze UKKNJF

Władze UKKNJF

2016-09-22

WŁADZE UKKNJF

Kierownik UKKNJF - dr Małgorzata Piotrowska – Skrzypek m.skrzypek@uw.edu.pl

 

Dyżury we wrześniu:

28 września godz. 15.00-16.00

Dyżury w semestrze zimowym 2017/2018: wtorek godz. 14.00-15.30

gabinet 8 (wejście przez Sekretariat UKKNJF), Al. Niepodległości 22, Budynek Dydaktyczny Ksawerów, parter

Zastępca Kierownika UKKNJF - dr Marlena Deckert m.deckert@uw.edu.pl

 

 

Opiekunowie poszczególnych lat studiów w roku akademickim 2017/2018:

Opiekun I roku - mgr Barbara Kukuryka bkukuryka@uw.edu.pl

Opiekun II roku - mgr Judyta Rudawska j.rudawska@uw.edu.pl 

Opiekun III roku - dr Eric Vauthier  e.vauthier@uw.edu.pl

Kierownik praktyk pedagogicznych i opiekuńczo-wychowawczych: mgr Małgorzata Chojnacka chojnacka.m@uw.edu.pl

Koordynator ds. mobilności: mgr Janina Zielińska j.zielinska@uw.edu.pl