Akcja Choinka – wydarzenie organizowane przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Akcję Choinka, która odbędzie się już w tę środę, 06.12.2023, w godzinach 16:00-20:00 na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego przed Starym BUWem.

Głównym elementem wydarzenia będzie oficjalne odpalenie światełek na choince świątecznej, które będzie mieć miejsce o godzinie 17:00.

Dodatkowo w ramach akcji powstanie również jarmark świąteczny, na którym studenci będą mieć okazję uczestniczyć w strefach przygotowanych przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz jego partnerów wewnętrznych i zewnętrznych. Od tego roku do Akcji Choinka został również wprowadzony akcent charytatywny i studenci będą mieć okazję, aby wesprzeć Fundację Projekt Starsi.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy.

Z wyrazami szacunku,

Zofia Nijakowska