Informacje dla nowo przyjętych studentów Centrum w roku akademickim 2023/2024

Serdecznie witamy nowych studentów kierunku Nauczanie Języków Obcych i gratulujemy wyboru studiów w Centrum!

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem dla studentów pierwszego roku UW, dostępnym tutaj

Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji i terminów.

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024
Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW odbędzie się 26.09.2023 o godz. 16.30 w Auli d. BUW na Kampusie Centralnym Uniwersytetu Warszawskiego. Program inauguracji zostanie udostępniony na stronie CKNJOiEE na początku września.

Dni Adaptacyjne 2023/2024
Wszyscy nowo przyjęci studenci I roku studiów pierwszego stopnia uczestniczą w obowiązkowych dniach adaptacyjnych.
Dni adaptacyjne, które odbędą się odbędą się w terminie od 25.09 do 29.09.2023 obejmują serię spotkań, zebrań i szkoleń prowadzonych przez wykładowców, pracowników sekretariatu i studentów, koniecznych do rozpoczęcia studiów.
Szczegółowy harmonogram dni adaptacyjnych zostanie podany na stronie CKNJOiEE na początku września.

Zakładanie kont pocztowych w domenie UW
Każdy student UW zobligowany jest do posiadania i korzystania z konta pocztowego w domenie UW (student.uw.edu.pl).
Konto w domenie UW zostanie utworzone automatycznie po założeniu indywidualnych kont studenckich w systemie USOS UW (Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów)
przez sekretariat CKNJOIEE do końca sierpnia 2023.

Logowanie do konta w domenie UW będzie możliwe od września 2023 r. pod adresem: usosweb.uw.edu.pl, login: numer PESEL, hasło: takie samo, jak do konta IRK.

Legitymacje studenckie zostaną Państwu wydane w ostatnim tygodniu września.

Informujemy, że przerwa wakacyjna w pracy sekretariatu  CKNJOiEE rozpocznie się 14.08.23 i potrwa do 18.08.23.

Prosimy o regularne odwiedzanie strony Centrum i śledzenie informacji dla nowo przyjętych studentów w Aktualnościach.

Życzymy udanych wakacji!