Rok akademicki 2023/2024 został uroczyście zainaugurowany! (fotorelacja z wydarzenia)

26 września, w Europejskim Dniu Języków, społeczność CKNJOiEE UW zgromadziła się w Auli dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na Kampusie Centralnym. Licznie przybyli studenci pierwszych lat studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Nauczanie języków obcych oraz kadra dydaktyczna i administracyjna Centrum.
Uroczystość była połączona z pożegnaniem dwóch pierwszych roczników studiów magisterskich w Centrum – 2022 i 2023. Pożegnaliśmy także absolwentów studiów licencjackich i wręczyliśmy wszystkim absolwentom listy gratulacyjne.

Cztery absolwentki otrzymały dyplomy ukończenia studiów z wyróżnieniem z rąk Prorektora Prof. dr hab. Sambora Gruczy.

Pan Prorektor skierował słowo wstępne do naszej społeczności.
Nowo przyjęci studenci złożyli uroczyste ślubowanie.

Wykład inauguracyjny wygłosiła dr hab. Aneta Gawkowska, Dziekan Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji. Pani Dziekan, w bezpośredni sposób, podzieliła się swoim doświadczeniem w wystąpieniu zatytułowanym “Język i co dalej? Osobista historia interdyscyplinarności.”

Gaudeamus Igitur!